در شب یلدای سال 97 مشهد ضربان نا منظم با برگزاری و حضور در جشن های سطح شهر مشهد امیدوار است لحظات خوشی را برای شما فراهم کرده باشد. در ادامه به جنگ ها و جشن های برگزار شده در چند شب متوالی اشاره شده و عکس هایی پیرامون این موضوع را میتوانید مشاهده کنید.

در شب یلدای سال ۹۷ مشهد ضربان نامنظم با برگزاری و حضور در جشن های سطح شهر مشهد امیدوار است لحظات خوشی را برای شما فراهم کرده باشد.

در ادامه به جنگ ها و جشن های برگزار شده در چند شب متوالی اشاره شده و عکس هایی پیرامون این موضوع جمع آوری شده است.

 

۲۹ آذر شب یلدای سال ۹۷

در روز ۲۹ آذر شب یلدای سال ۹۷ مشهد ضربان نا منظم در کافی شاپ بیت حضور یافت

این برنامه به خوانندگی بمب انرژی علیرضا خدادادی ، استند آپ کمدی محمد چمنی و حضور عمورنگی ( بهرام ابراهیمی ) به همراه استقبال شما عزیزان به مرحله اجرا رسید.

۳۰ آذر شب یلدای سال ۹۷

در روز ۳۰ آذر شب یلدای سال ۹۷ مشهد ضربان نا منظم در دو برنامه متفاوت باغسرای شوکران و مجموعه تشریفاتی ۵ ستاره قصر جواهر حضور یافت

در برنامه اول علیرضا خدادادی مدیر مسئول موسسه فرهنگی هنری ضربان نا منظم خواننده و مجری برنامه، آرون افشار خواننده، علی مسعودی یا علی مشهدی استند آپ کمدین و بازیگر مجتبی شفیعی بوده که مجری گری مجری برنامه مورد استقبال حضار قرار گرفت.

در برنامه دوم که مجموعه تشریفاتی ۵ ستاره قصر جواهر بوده است

علیرضا خدادادی مدیر مسئول موسسه فرهنگی هنری ضربان نا منظم به عنوان خواننده حضور یافته که خوانندگی ایشان مورد استقبال حضار قرار گرفته و حضار به احترام ایستاند.

 

نویسنده : سردبیر | دسته : اخبار | نظرات کاربران (0)
تگ ها: