باغ پونه یکی از جاذبه های گردشگری طرقبه است که امروز گزارشی از اون برای شما تهیه کردیم در ادامه میتونید گزارش رو مشاهده کنید.

باغ پونه طرقبه

باغ پونه یکی از جاذبه های گردشگری طرقبه است که امروز گزارشی از اون برای شما تهیه کردیم در ادامه میتونید گزارش رو مشاهده کنید.

سلام امروز دوم فرودین ماه ۱۳۹۸ هستش

اومدیم یه جای خوب رو به شما معرفی کنیم

امروز اومدیم باغ پونه طرقبه یک جای خیلی باصفاست

امیدوارم که از این گزارش ما لذت ببرید

از هفته آینده هم هر هفته یک جای دیدنی رو بهتون معرفی میکنیم با ما باشید

باغ پونه توی همه فصل ها قشنگه ولی فصل بهارشو حتما بهتون پیشنهاد میکنم

امروزم یک روز بارونی قشنگ بود که ما از باغ پونه برای شما گزارش تهیه کردیم

خدا نگهدار

 

بسیاری از کسانی که به شهر مشهد سفر کرده اند با جاذبه های تفریحی و طبیعی اطراف مشهد آشنا می باشند. طرقبه یکی از معروف ترین مناطق طبیعی شهر مشهد می باشد که در ۱۸ کیلومتری جنوب غربی این شهر قرار دارد. طرقبه منطقه ای سرسبز و خوش آب و هوا می باشد که به دلیل موقعیت فوق العاده ی آن رستوران ها،باغ ها و تفریگاه های زیادی در این مکان ساخته شده است. باغ  بسیار زیبای پونه نیز یکی از باغ های زیبای طرقبه می باشد که یکی از باغ های محبوب طبیعت دوستان و گردشگران می باشد. هر چند بسیاری از باغ های طرقبه شخصی می باشد اما این باغ بزرگ در دسترس مردم قرار دارد و در روزهای گرم سال مردم زیادی را به خود جذب می کند.

 

به دلیل استقبال زیاد مردم حتما از صبح زود به این باغ زیبا بروید تا بتوانید از آلاچیق های آن استفاده کنید. این باغ دارای ۳ عدد آب نمای زیبا می باشد که زیبایی آن را دو چندان کرده و انبوه درختان سبز و بلند، هوایی مطبوع و دلنشینی را ایجاد کرده است. در ضمن این پارک ورودی ندارد و استفاده از آن برای عموم رایگان می باشد.

امکانات:

محوطه ی بازی کودکان
۲۵ عدد آلاچیق و ۵۰ نیمکت
نمازخانه  و سرویس های بهداشتی

نویسنده : سردبیر | دسته : سینما ضربان | نظرات کاربران (0)
تگ ها: ,